امروزه با پیشرفت هر چه سریع‌تر تکنولوژی و ابزار ها، شاهد کاهش چشم‌گیر در اتلاف وقت و هزینه هستیم. فروشگاه لالیک جهت رفع‌مشکلات شیوه های پرداخت (خصوصا” رمز دوم پویا) امکان پرداخت مبلغ سفارش بصورت کارت به کارت را فراهم کرده‌است.

در ادامه به روش های پرداخت و الزامات شیوه های پرداخت، نگاهی کرده‌ایم.

پرداخت از طریق درگاه بانکی

پرداخت اینترنتی

در این روش‌در هنگام ثبت‌سفارش، به‌درگاه اینترنتی بانک متصل‌شده و پرداخت‌را انجام‌می‌دهید. برای استفاده از این روش به‌چند چیز احتیاج‌دارید.

  1. شماره 16 رقمی کارت: این شماره روی کارت بانکی شما ثبت شده‌است.
  2. رمز خرید اینترنتی (رمز پویا): از ابتدای دی مال سال 1398، انجام تراکنش های بانکی و پرداخت‌های آنلاین با استفاده از رمز یکبار مصرف (رمز پویا) امکان‌پذیر خواهد بود که با مراجعه به بانک مورد نظر، مراحل انجام دریافت رمز پویا را انجام دهید.
  3. CVV2: این‌کد یک‌عدد 3 یا 4 رقمی است که‌در قسمت پشت یا روی کارت‌های بانکی درج‌شده و به‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌های اینترنتی کاربرد دارد.
  4. تاریخ انقضاء: تاریخ انقضای کارت در بیشتر کارت‌های عضو شبکه شتاب درج شده‌است. در صورت پاک‌شدن و نبودن آن، به شعب یکی از بانک‌های مربوطه مراجعه نمایید.

پرداخت به صورت کارت به کارت

پرداخت کارت به کارت

در صورت مقدور نبودن برای انجام عملیات درگاه بانکی (پرداخت اینترنتی) مشتریان گرامی می‌توانند پس از ثبت سفارش و انتخاب محصول مورد نظر، با استفاده از روش کارت به کارت هزینه محصول را پرداخت نمایند که با روش های ذیل امکان پذیر می‌باشند.

  1. دستگاه‌های خودپرداز
  2. اپلیکیشن ‌های بانکی (آپ، ایوا، جیرینگ‌پی )
  3. کدهای دستوری
  4. و….