عطر و ادکلن

تشخیص ادکلن شنل اصل

راه های تشخیص ادکلن شنل اصل

تشخیص اصل بودن ادکلن شنل

نحوه تشخیص ادکلن اصلی شنل N°۵

امروزه بدلیل اشباع بودن بازار عطر و ادکلن، برخی از افراد سودجو و شرکت های امارانی، اقدام به ساختن انواع عطر و ادکلن مشابه ادکلن های اصلی کرده‌اند. البته ادکلن فیک و تقلبی در اکثر نقاط دنیا وجود دارد، اما با توجه به وضعیت اقتصادی کشورمان، خریدار بیشتر شرکت های عطر و ادکلن اماراتی، ایرانی تبار می‌باشند. در این بخش می‌خواهیم نگاهی به ادکلن شنل چنس و ادکلن شنل نامبر ۵ انداخته و یکسری از نکات برجسته و قابل توجه این ادکلن را بازتاب دهیم. پس اگر می‌خواهید از خرید ادکلن فیک شنل در امان باشید، تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

برای نحوه تشخیص ادکلن شنل اصل چندین ویژگی و نکات وجود دارند که این ویژگی ها، ادکلن شنل اصل را از ادکلن فیک شنل متمایز می‌سازد.

تاریخچه ادکلن شنل ان ۵ | N°۵

ادکلن شنل n5، عطری که بعد از ۹۹ سال هنوز هم از محبوبیت و فروش بالایی برخوردار می‌باشد. محبوبیت این عطر به سیاست برند شنل برای انتخاب مرلین مونرو (به انگلیسی: Marilyn Monroe) به عنوان مدل تبلیغاتی عطر Chanel n5 بر می‌گردد. می‌توان گفت نیمی از فروش عطر نامبر فایو برند شنل بواسطه انتخاب این هنرپیشه می‌باشد.

به هر حال با توجه به موارد ذکر شده در بالا و دلیل محبوب بودن ادکلن شنل نامبر ۵، ادکلن های تقلبی این محصول در بازار بسیار زیاد می‌باشند که با توجه کردن به موارد ذکر شده در قسمت پایین، می‌توانید ادکلن اصل نامبر ۵ را تهیه کنید.

راه های تشخیص ادکلن اصلی شنل N5 در ۷ قسمت:

لیبل

لیبل ادکلن شنل اصلی و تقلبی

لیبل ادکلن شنل اصلی و تقلبی

لیبل ادکلن اصلی شنل نامبر ۵

یکی از روش های آسان برای تشخیص ادکلن فیک شنل، لیبیل روی ادکلن شنل می‌باشد. حروف تشکیل شده روی ادکلن شنل اصل، برجسته و با فاصله جزئی می‌باشد. در حالی که حروف روی ادکلن تقلبی شنل، چاپ شده می‌باشد و فاصله حروف با اختلاف نوشته شده است که با نیم نگاهی جزئی به‌راختی متوجه آن خواهید شد. برای تشخیص ادکلن فیک و اصلی شنل، لیبل روی کارتن ادکلن شنل اصل نیز با جزئیات ذکر شده در بالا، قابل تشخیص می‌باشد.

رنگ مایع ادکلن شنل

رنگ ادکلن کوکو شنل اصل

تشخیص ادکلن اصل شنل با نظر به رنگ مایع:

مایع داخل ادکلن اصلی شنل N5 طلایی رنگ بوده، در حالیکه در داخل ادکلن شنل تقلبی، از رنگ تیره تری تشکیل شده است. این نکته یکی از روش های آسان جهت تشخیص ادکلن اصل از تقلبی شنل N5 می‌باشد.

اطلاعات ناقص

برچسب ناقص در کارتن ادکلن شنل نامبر 5

برچسب و اطلاعات ادکلن شنل نامبر فایو:

یکی دیگر از روش های تشخیص ادکلن اصلی شنل نامبر۵، برچسب ناقص در کارتن ادکلن می‌باشد. به نحوی که یکسری از اطلاعات ریز و جزئی مانند تاریخ و…. در پشت و روی کارتن ادکلن درج نشده. البته این روش نسبت به سایر روش ها سخت تر می‌باشد و گاها” خود فروشنده های عطر و ادکلن از تشخیص آن درمانده‌اند.

 

گردن بطری

تشخیص ادکلن اصل شنل نامبر 5

در نمونه اصلی ادکلن شانل نامبر ۵، روی گردن بطری لوگوی تجاری شنل بخوبی حک شده است و در تراز با نازل ادکلن قرار گرفته. در حالیکه در نمونه های فیک و تقلبی این لوگو تراز نبوده و همانند شکل بالا دارای فاصله زیادی با نازل ادکلن می‌باشد.

قسمت پایین بطری

ادکلن شنل n5

در قسمت پایین بطری ، حروف و لیبل نوشته شده در نمونه اصلی کاملا” هم تراز و بدون کم و کاست می‌باشد، در حالیکه در نمونه فیک این ادکلن، اطلاعات بصورت تراز در کنار هم قرار نگرفته و همچنین اطلاعات ادکلن با نمونه اصلی آن مطابقت نداشته و گاها در زیر ادکلن های فیک شنل در قسمت پایینی آن از برچسب استفاده شده و روی نوشته قرار می‌گیرد.

از پشت بطری

تشخیص ادکلن اصلی شنل N5

 

ادکلن شنل از پشت:

هنگامی که از پشت به ادکلن اصلی شنل N5 نگاه می‌کنیم، برچسب روی بطری در پشت کاملا” دیده می‌شود. در حالیکه ادکلن فیک شنل N5 از این ویژگی برخوردار نمی‌باشد. گفتنی است نی مخفی در ادکلن N5 نیز یکی دیگر از ویژگی های ادکلن اصلی شنل می‌باشد.

افشانه ادکلن

افشانه و والف ادکلن تقلبی شنل نامبر فایو

افشانه تعبیه شده روی والف ادکلن بدون درز و شکاف بوده و بسختی از آن جدا می‌شود. لازم به ذکر است والف استفاده شده در ادکلن اصل شنل نامبر فایو دو تکه بوده و مایع (عطر) را به کوچک ترین ذرات تبدیل و پاشش می‌کند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید